تیغ مخروطی 3D HSS

تیغ های مخروطی (HSS – 3D)

تیغ سی ان سی HSS 3D (کونیک) 80*2*12 (کبالت دار)

تیغ های مخروطی (HSS – 3D)

 

منبت کاری از زمان های قدیم جزئی از هنرها و صنایع دستی به حساب می آید.منبت هنر کنده کاری و نقش زنی به صورت برجسته بر روی چوب میباشد.با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی کم کم هنرمندان این رشته جای خود را به دستگاه های سی ان سی دادند و با به کار آمدن ماشین آلات سی ان سی ،تیغه های سی ان سی جایگزین مقار،چوبساء و سوهان شدند.

یکی از بهترین ابزارها برای منبت کاری تیغ های مخروطی 3D سی ان سی میباشند.امروزه انواع بیشماری از تیغ های مخروطی در 2 نوع کارباید و هاش اس اس (HSS) در سایز های مختلف  در بازار وجود دارد.همانطور که از نامشان پیداست نوک این تیغه ها مخروطی شکل میباشد.

تیغ های مخروطی (HSS – 3D) بولزن از دسته پرمصرف محصولات این شرکت میباشد که اکثرا برای کار بر روی چوب،با دستگاه های روتاری و بعضا در دستگاه های سی ان سی جهت چهره تراشی و کنده کاری سه بعدی استفاده میشوند.این تیغ ها از شمش آلمانی با جنس HSS که به دو صورت بدون کبالت (نرم) وبا 7% کبالت که باعث ترد شدن شمش و مقاومت در مقابل سوختگی تیغه میشود ساخته و در اختیار مشتری قرار میگیرد که دارای انواع اندازه ها با شفت و ارتفاع متنوع میباشد.

از حسن انتخاب شما سپاس گذاریم به امید اینکه تیغ های مخروطی بولزن بتواند قسمتی از خواسته های شما مشتریان عزیز را در زمینه کار با سی ان سی و تیغ برش و ابزارالات سی ان سی برآورده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.